X
تبلیغات
رایتل

شنبه 17 مرداد‌ماه سال 1394 ساعت 06:56 ب.ظ
 می‌خوام یه چیزی رو بگم و در این پرونده‌ی عن به جلد مالیده شده رو ببندم.
زن‌ها...بانوان..خواهران..دوشیزه‌ها...خانوما..من هیچ علاقه‌ای به مردهای شما ندارم. مطمئن باشید اگه اونا دور از چشم شما، زیر نظر شما، تحت قیمومت و فلان شما بیان و برای من جی‌میل بنویسن و ابراز محبت دوستی علاقه و فلان هم بکنن جواب من به اون‌ها در مرحله‌ی اول و دوم یه تشکر خالیه و در مراحل بعد سکوته.
اینه که خیلی خودتون رو نگران نکنید شما هووهای من نیستید.
من برای خودم آدم‌هام رو دارم..نیاز برآورد نشده‌ای ندارم که بخوام با یه تو خیلی گلی ناز و بلبلی از هم بپاشم و مردی هم برام اون‌قدر ارزشمند و دهن آب‌انداز نیس که سرش با کسی دعوا کنم..مردهاتون رو از تخم‌هاشوند محکم بپیچید نذازید بیان تو وبلاگ ملت هوایی شن و بعد برید جی‌میل‌شون رو از تو گوشیا چک کنید وب رام بیاید بنویسید که چقدر شما با هم خوبید و چقدر..
جمع کنید این تخم‌طلاهای نازنین رو..نپاشن تو زندگی مردم
یارو یه ساله داره می‌نویسه برام. از یه سلام شروع کرد تا تعریف تا فلان..تا...جوابای من رو هم می‌بینید. خودش هم دیده. ممنون و فلان..بعد زنه برداشته گوشی شوهر رو..جی‌میل‌شو رو چک کرده و خونده..دیده  توش یارو چی نوشته.
حالا نمی‌دونم زن هم این‌جا رو می‌خونه یا نه اما برام اومده با آی‌دی بانوی بارون پاییزی نوشته که زندگی زناشویی فراز نشیب داره و پستی بلندی خیلی داره روزگار..و ممکنه بین زن و مرد عشق نباشه اما الفت و انس و عشرت و زندگی هس و این‌که جناب تخم اعظم شوهرش اون رو چراغ خونه‌ام صدا می‌زنه و فکر کن تو همون ساعت سند شدن اون جی‌میل از خانوم ِ چراغ خونه شوهره داره برای من می‌نویسه که اگه شده زندگی‌شو بذاره پای این که من رو ببینه و از نزدیک بام رابطه‌ای دوستانه و فلان و البته و صد البته سالم و اینا...داشته باشه..فروگذار نمی‌کنه...دقیقا تو همون ساعت...تو بگو ده دیقه این ور اون ورتر...
خانوم چراغ خونه  این‌طوری نیس که هر کی بیاد بم جی‌میل بده قراره بام بخوابه اولا  و ثانیا یه چیزی هم هس که اسمش انتخابه..من انتخاب می‌کنم کی به من نزدیک شه و کی ازم دور باشه..آقایِ عشقِ شما توی کون لیست من هم نیس.
اینم با تواضع تمام می‌نویسم  چون یه سال تمامه این جریان رو اعصابمه و صداش رو درنیوردم..فکر می‌کردم این‌طور برنامه‌ها متعلق به چهار پنج سال پیش باشه ..الان ملت ریختن تو اینستا و شبکه‌های اجتماعی لاس زنی از طرق وبلاگ فکر می‌کردم دیگه دمده شده..
از من به عنوان پلی برای تحریک حسادت زیداتون زن‌هاتون و عن‌هاتون استفاده نکنید..این مستراح‌ها رو از دوروبرم دور کنید..بوی گندش برام خوشایند نیس..هر مردی می‌خواد به کسی بگه دستت درد نکنه خوب می‌نویسی بدوه برای گوشیش رمز بذاره..ئی‌میله رو حذفش کنه..یا جی‌میل گوشی رو فعال نکنه..دفعه‌ی بعد با شماره تلفن و آدی می‌ذارم..گرچه ممکنه خاموش شده باشه اما فکر می‌کنم کمی خیال همه رو راحت کنه که آخرین همم هم نیس آدمایی که رویای خوابیدن و مالیدن زن‌های مجازی تو سرشون هس و فکر می‌کنن اگه فلان وبلاگ‌نویس رو کردن بقیه هم لنگ‌باز تو هوا منتظرن بیاد سر وقت‌شون در موردم چی فکر کنن...یا چی بگن. شماها خوب نجیب درست و این‌هایید..بر منکرش لعنت. برید با خوبی‌های خودتون و آدم‌های خوب خودتون زندگی خوب‌تونو بکنید.
این بساط کثیف عن و گه و منی رو دور کنید از من و ترجیحا رو سر خودتون پهن کنید.
به اندازه‌ی کافی با من خوب بودید و خوبی رسیده به من از جانب‌تون..همون با من ِ بد، بد باشید و ازم دور بمانید.